Osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Inaczej zwane "wampirzym liftingiem"

osocze_u

Osocze bogatopłytkowe (PRP), to innowacyjne i obiecujące podejście do medycyny regeneracyjnej.

PRP to koncentrat Twoich własnych płytek krwi znajdujących się w niewielkiej ilości osocza. Ten naturalny produkt posiada ogromne możliwości związane z regeneracją tkanek poprzez uwalnianie dużej ilości czynników wzrostu w leczonych obszarach.

Każdy czynnik wzrostu ma unikalną rolę w stymulowaniu procesów biochemicznych pobudzających procesy naprawcze skóry. Razem tworzą efekt synergiczny dla maksymalnych rezultatów regeneracyjnych.

 

osocze3

PRP w medycynie estetycznej

PRP jest powszechnie stosowane w medycynie estetycznej wykorzystując naturalne składniki Twojego własnego organizmu. Poprzez stymulowanie wzrostu kolagenu, elastyny i komórek oraz poprawiając lokalny dopływ krwi i nawodnienie, stopniowo poprawia się struktura i koloryt, co prowadzi do młodszego wyglądu skóry.

Jak działa PRP?

Krew jest pobierana z żyły ramiennej bezpośrednio do podciśnieniowe probówki, aby łatwo oddzielić osocze bogatopłytkowe od pełnej krwi żylnej. Po 10 minutach separacji PRP jest gotowe do aplikacji w wybrany obszar skóry, gdzie czynniki uwalniają się. Prowadzi to do wytworzenia kolagenu i elastyny, wzrostu komórek i przebudowy skóry, a w rezultacie do długotrwałego odmłodzenia skóry.

Jak będę się czuć po zabiegu?

Odczucia różnią się w zależności od osoby i rodzaju zabiegu. Jako, że PRP jest autologiczne (wykorzystywany jest własny materiał biologiczny pacjenta), działania niepożądane występują rzadko. Mogą być to lekkie zaczerwienienia, łagodne formy sińców, bólu, opuchlizny, które mijają zazwyczaj po 1-2 dniach.

Jakie są korzyści wynikające z zastosowania Cellenis PRP?

Zabieg może poprawić strukturę i koloryt skóry, rozprawić się ze zmarszczkami, zmniejszyć blizny np. po trądziku, rozstępy, zachowując przy tym naturalny wygląd skóry. Cellenis PRP może być również stosowany w celu stymulacji wzrostu włosów poprzez wstrzyknięcie w skórę głowy. Efekty zaczynają być widoczne po 2-6 tygodniach i parametrów takich jak ogólny stan zdrowia, wiek, dieta, warunki początkowe powstałe w wyniku palenia tytoniu, typ skóry.

Jaka jest różnica pomiędzy PRP a wypełniaczami skóry?

Wypełniacz skórny, to obcy materia stworzony w celu dodania objętości i wypełnienia zmarszczek w określonym obszarze. PRP pochodzi z własnego materiału biologicznego i aktywnie pomaga skórze w procesie naprawczym w efekcie poprawiając jej wygląd i przywracając naturalny blask.

 

Czy zabieg ten może być połączony z innymi zabiegami?

Dowody kliniczne wykazały, że połączenie PRP z innymi zabiegami odmładzającymi takimi jak: wypełniacze, mezoterapia, zabiegi laserowe, wykazuje korzystny efekt synergiczny.

Ilu zabiegom można się poddać?

Najpierw lekarz sprawdza Twoją skórę oraz istotne czynniki, po czym zaleci schemat leczenia. W wielu przypadkach terapia PRP jest wykonana w trzech seriach w odstępach 3-6 tygodni. Dla optymalnych długotrwałych efektów zaleca się zabiegi podtrzymujące. o 6-12 miesięcy.

Czy są przeciwwskazania?

Przeciwwskazania stanowią: ciąża, karmienie piersią, patologie na tle autoimmunologicznym lub krwiopochodne, nowotwór. Ponadto należy unikać dłuższego przyjmowania NLPZ przez okres 48 godzin przed i po zastosowaniu Cellenis PRP. Aby uzyskać więcej informacji należy skonsultować się z lekarzem

MEDYCYNA ESTETYCZNAWYPEŁNIACZE

CENNIK MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

regeneracja, ujędrnianie i rewitalizacja skóry twarzy 400 zł
każda kolejna okolica +200 zł
wspomaganie leczenia łysienia 400 zł

BOTOX - GÓRNE PIĘTRO TWARZY

Glabella, tzw "lwia zmarszczka" 400 zł
Czoło 400 zł
kurze łapki 400 zł
uniesienie brwi 400 zł

BOTOX - ŚRODKOWE PIĘTRO TWARZY

Uniesienie czubka nosa 600 zł
zmarszczki "królicze" 400 zł

BOTOX - DOLNE PIĘTRO TWARZY

Uniesienie czubka nosa 600 zł
likwidacja uśmiechu dziąsłowego (gummy smile) 600 zł
likwidacja tzw. brukowanej bródki 600 zł
relaksacja mięśni żwaczy, poprawa owalu twarzy 1200-1600 zł

UWAGA! BOTOX jest wykorzystywany do leczenia migren i uporczywego bólu głowy

Likwidacja nadpotliwości dłoni/ stóp 1200-1600 zł

logo_mr

CENNIK WYPEŁNIACZE (KWAS HIALURONOWY, KARBOKSYMETYLOCELULOZA)

800 - 1200 zł za 1 ml ampułkę w zależności od liczby użytych ampułek

Proponowane zabiegi:

powiększanie ust 800 - 1200 zł
likwidacja fałdów nosowo-wargowych od 800 zł
korekta kształtu policzków i owalu twarzy od 1200 zł
dolina łez 800 zł
nawilżenie, regeneracja skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, rozświetlenie skóry tzw. beauty booster od 600 zł
mezoterapia CYTOCARE 600 zł

Pracujemy na topowych preparatach światowych, wiodących marek TEOSYAL, JUVEDERM, SURGIDERM, PRINCESS, ERELLE, PRP REGENERIS, CYTOCARE

UWAGA!!! WSZYSTKIE ZABIEGI WYKONUJE LEKARZ

INTRALIPOTERAPIA AQUALYX- likwidacja tkanki tłuszczowej- cena ustalana indywidualnie

logo_mr

Zapisz się do naszego newslettera